Amulet-Síla slova

7. dubna 2010 v 20:28 | Furry girl
Na bílý papír jsem fixem namaloval tento znak (je to slovo ochrana):
Amulet OCHRANA
a pověsil jsem si ho doma na zeď. Použil jsem postup, který uvádí Raymond Buckland ve své knize Velká učebnice čarodějnictví a magie a funguje opravdu spolehlivě.
Slovo ochrana je převedné na čísla (podle numerologie) a namalované pomocí magické tabulky. Zároveň je uveden i numerologický součet toho slova. V magické tabulce jsou určitým způsobem rozmístěná čísla, až převedeš slovo na čísla a sečteš jejich hodnoty, tak vše namaluješ do té tabulky. Slovo chrana jsem tedy převedl takto: O = 6, C = 3, H = 8, R = 9, A = 1, N = 5, A = 1 součet je 6 + 3 + 8 + 9 + 1 + 5 + 1 = 33 a toho součet je 3 + 3 = 6 Začátek slova i konec je označen kolečkem, numerologický součet je zobrazen jako čtverečk. V případě, že bys měl dvě písmena se stejnou hodnotou hned vedle sebe jako např. ve slově koncentrace, tak při malování zjistíš to půjde těžko zobrazit. Spojení EN mají obě hodnotu čísla pět. Zastav malování v poli čtverce čísla 5 a namaluj trojúhleník za E i za písmeno N a spoj je špičkami směrem k sobě a pokračuj v psaní či rytí. Spojením dvou trjúhelníků se právě zobrazuje spojení dvou písmen se stejou hodnotou.
stejná písmena
Začal jsem tedy kolečkem u čísla šest (O = 6), pak jsem udělal čáru k číslu tři (C = 3), a ve výsledku jsem skončil kolečkem v místě čísla jedna. Potom jsem namaloval čtverečk. To je ten numerologický součet slova ochrana - číslo šest. Amulet OCHRANA No a amulet OCHRANA je hotový.
Numerologická tabulka:
123456789
ABCDEFGHI
JKLMNOPQR
STUVWXYZ
Magická tabulka:
492
357
816
Proč je magická? Čísla jsou uspořádaná tak, že součet vždy dává číslo 9.
492= 15
357= 15
816= 15
= 15= 15= 15= 45
45 . . . 4 + 5 = 9
Triquetra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama